Členové AFI

PM Group

PM Group je mezinárodní společnost, která poskytuje profesionální služby v oblasti řízení staveb, architektonicko-projekčních služeb a technického poradenství.

PM Group působí na trhu již 45 let a realizuje projekty ve 30 zemích světa. Naše reputace je založena na skvělých lidech s flexibilním přístupem, kteří neustále dodávají úspěšné projekty našim klientům. V současné době má společnost 2,500 zkušených pracovníků. PM Group je světovým lídrem v oblasti farmacie, potravinářství, pokročilých technologií, výzkumu a inovačních center. Dále realizujeme projekty v segmentu infrastruktury, zdravotnictví, ekologie a energetiky, a také administrativních, obchodních a nákupních center. Společnost se orientuje na všechny sektory výstavby: administrativní a multifunkční centra, obchodně-zábavní centra,...  Více

PM Group působí na trhu již 45 let a realizuje projekty ve 30 zemích světa. Naše reputace je založena na skvělých lidech s flexibilním přístupem, kteří neustále dodávají úspěšné projekty našim klientům. V současné době má společnost 2,500 zkušených pracovníků. PM Group je světovým lídrem v oblasti farmacie, potravinářství, pokročilých technologií, výzkumu a inovačních center. Dále realizujeme projekty v segmentu infrastruktury, zdravotnictví, ekologie a energetiky, a také administrativních, obchodních a nákupních center.

Společnost se orientuje na všechny sektory výstavby:

 • administrativní a multifunkční centra, obchodně-zábavní centra, rezidenční projekty a hotely
 • logistické projekty
 • vzdělání, zdravotnictví, věda a výzkum, ekologie
 • průmysl – biofarmacie, potravinářství, zdravotnické technologie
 • energetika, infrastruktura

Poskytované služby:

 • Architektonická a projekční činnost
 • Řízení projektu (Project Management, Construction Management, Technický dozor investora)
 • Technické poradenství (Procurement, Cost Management, Technical Feasibility Study, Due Diligence, Bank monitoring, LEED / BREEAM certifikace, atd).

Poskytované služby:

Reference

 • Mezinárodní referenční klienti v rámci skupiny PM Group:

  Amget, Abbott, Boston Scientific, Elan, Genzyme, GSK, J&J Centacor, Janssen, Novartis, Merk, Phizer, Diageo, Procter & Gamble, Colgate Palmolive, Electrolux, Solvay, Adobe, 3M, Dell, IBM, Intel, Microsoft, Xerox, Coca Cola, Pepsi, Wyeth, etc.

  Mezinárodní a lokální klienti v CR /SK:

  Gebruder Weiss, Doosan Bobcat, FEI Czech Republic, Penta Investments, SMC Development, Inter Ikea, Vodafone, J&T, Cinema City, Crestyl, Vienna Point, Unibail-Rodamco, atd.

Doplňující informace

PM Group působí ve více než 30 zemích v Evropě, Asii a USA. Více na www.pmgroup-global.com.

Belgium

China

Czech Republic & Slovakia

India

Ireland

Poland

Singapore

Switzerland

United Kingdom

United States

Kontakt

PM Group CZ s.r.o.

Sokolovská 79, 186 00 Praha 8

Česká republika

 

Kontaktní osoby

 • Roman Zámečník, General Director
 • Michal Král, Business Development Manager, michal.kral@pmgroup-global.com