Členové AFI

Panattoni Europe

Panattoni Europe je developer průmyslových ploch. Od zahájení činnosti ve střední a východní Evropě v roce 2005 společnost dokončila několik desítek projektů o celkové rozloze přes 4 miliony m². Nabízí průmyslové, skladové a kancelářské plochy. Specializuje se na stavby na klíč (build-to-suit – BTS), které přesně odpovídají požadavkům jednotlivých klientů.

Jako správce zařízení nabízí Panattoni Europe komplexní administrativní a provozní služby: 24hodinové zabezpečení, zajištění údržby, výkonnost technického vybavení a také profesionální vzhled parků. Mezi klienty Panattoni Europe patří velké mezinárodní společnosti jako: Amazon, Avon, Bertelsmann, CAT Logistics, CEVA, Coca - Cola, Coty Cosmetics, Dachser, DSV, Flextronics, Gefco, HM, Intermarche, Leroy Merlin, Raben, ND Logistics, Orsay, Sauer Danfoss, Schenker nebo Wincanton. Více...  Více

Jako správce zařízení nabízí Panattoni Europe komplexní administrativní a provozní služby: 24hodinové zabezpečení, zajištění údržby, výkonnost technického vybavení a také profesionální vzhled parků. Mezi klienty Panattoni Europe patří velké mezinárodní společnosti jako: Amazon, Avon, Bertelsmann, CAT Logistics, CEVA, Coca - Cola, Coty Cosmetics, Dachser, DSV, Flextronics, Gefco, HM, Intermarche, Leroy Merlin, Raben, ND Logistics, Orsay, Sauer Danfoss, Schenker nebo Wincanton. Více na www.panattonieurope.com.

Naším cílem je podpořit nově vstupující investory ale také již etablované podniky tím, že jim dodáme multifunkční produkt  vhodný pro výrobní činnost, kompletaci, skladování, distribuci či archivaci , přizpůsobený na klíč požadavkům. Pro rozšíření naší aktivity mimo stávající areály připravujeme portfolio greenfield či brownfield lokalit, a to v rámci nejstrategičtějších oblastí v dané zemi, ale jsme schopni následovat klienty i do jejich stávajících provozů a formou Sale & Leaseback strategie, která nabízí možnost vyvázat kapitál z nemovitosti a investocvat ho do rozšíření výroby či nových technologií.

Development průmyslových objektů – projekční a inženýrské služby a poradenství v oblasti financování projektů pod jednou střechou.

Nabízené služby:

  • Architektura & projektová příprava
  • Průmyslové poradenství
  • Řízení projektu a výstavby

Poskytované služby:

Reference

Amazon Fullfilment Centre – 133 000 sqm (e-commerce)

Tchibo – 73 000 sqm (e-commerce)

Kion Group – 25 000 sqm

Ideal Automotive – 17 000 sqm

Steelcase – 27 000 sqm

Faurecia – 30 000 sqm

DSV – 24 000 sqm

DHL – 15 000 sqm

BWI Group – 15 000 sqm

Assa Abloy – 10 000 sqm

Doplňující informace

Seznam poboček ve světě:

  • Polsko
  • Slovensko
  • Rumunsko

Ocenění:

http://panattonieurope.com/en/country/czech-republic-and-slovakia/our-company/awardsdistinctions/

Kontakt

Panattoni Czech Republic Development s.r.o.

Slovanský dům, Na Příkopě 859/22 Praha 1, 110 00

 

www.panattonieurope.com

 

Kontaktní osoby

  • Pavel Sovička, Managing Director
  • Klára Sobotková, Commercial Director
  • Jan Andrejco, Head of Development 
  • Ondřej Špalek, Chief Operating and Finance Officer