Členové AFI

Kinstellar

Kinstellar je vedoucí nezávislá mezinárodní advokátní kancelář, působící exkluzivně v regionu tzv. Nové Evropy, tedy střední, východní a jihovýchodní Evropy a států bývalého Sovětského svazu. Kinstellar vznikla v roce 2008 jako nástupce globálního lídra na trhu právních služeb, Linklaters, ve střední a východní Evropě převzetím kanceláří Linklaters v Bratislavě, Bukurešti, Budapešti a Praze. V březnu 2010 Kinstellar otevřela další kancelář v regionu, a to v Bělehradě s působností pro země bývalé Jugoslávie. V červnu 2010 otevřela kancelář pro Turecko v Istanbulu.

...  Více

Prostřednictvím etablované sítě lokálních právních poradců poskytujeme služby také na území všech členů Společenství nezávislých států (Arménie, Ázerbajdžán, Bělorusko, Gruzie, Kazachstán, Kyrgyzstán, Moldavsko, Rusko, Tádžikistán, Turkmenistán, Ukrajina, Estonsko, Lotyšsko a Litva).

Kinstellar je právní kancelář, která ideálně a plynule spojuje zázemí a zkušenosti se znalostí místního trhu, regionálních a místních podmínek a provázaností s lokálním prostředím.

Kvalitou a rozsahem svých služeb se řadíme na špičku poskytovatelů právních služeb v regionu střední Nové Evropy. Jednotlivé kanceláře Kinstellar se umísťují na předních příčkách nezávislých hodnocení právních firem.

Jednotlivá oddělení pražské kanceláře nabízejí služby v následujících oblastech:

Obchodní právo: fúze a akvizice, financování obchodních společností, privatizace, restukturalizace a konkurzní řízení, společné podniky, investice v tuzemsku a přímé zahraniční investice ve formě tzv. „green field", cenné papíry, hospodářská soutěž, pracovněprávní problematika, arbitráž, obecné otázky týkající se práva obchodních společností;

Finance: peněžní a kapitálové trhy, strukturované financování, bankovnictví, projektové financování, financování aktiv, investiční fondy, pojišťovací společnosti a penzijní fondy;

IPTC (duševní vlastnictví, technologie a komunikace): ttelekomunikace, e-commerce, média, duševní a průmyslové vlastnictví, IT, otázky regulace, budování sítí;

Nemovitosti: výstavba, development, leasing, financování, nové tzv. „greenfield" projekty;

Daně: tuzemské a mezinárodní daňové aspekty různých druhů transakcí v oblasti fúzí a akvizicí, financování, IPTC a nemovitostí, dále daňové plánování, strukturování transakcí, investiční pobídky.

Poskytované služby:

Doplňující informace

PRAŽSKÁ KANCELÁŘ KINSTELLAR POSILUJE SVŮJ TÝM O UZNÁVANOU OSOBNOST ČESKÉ ADVOKACIE

Kinstellar, přední mezinárodní advokátní kancelář, posiluje svůj tým v oblasti financování kapitálových trhů. Do firmy nastupuje renomovaný advokát Květoslav Tomáš Krejčí, který přichází z mezinárodní advokátní kanceláře White & Case, kde působil více než 17 let a byl zde jedním z nejuznávanějších partnerů.

"Jsme velmi rádi, že máme Květoslava v týmu a budeme moci čerpat z jeho znalostí, zkušeností a kontaktů. Květoslav je jeden z mála skutečných hvězd na českém advokátním trhu. Je skvělé, že je teď u nás v Kinstellaru," řekl Lukáš Ševčík, Managing Partner pražské pobočky Kinstellar. Květoslav Krejčí má rozsáhlé zkušenosti s poskytováním právního poradenství při transakcích, které se řídí podle českého a anglického práva, a to především v oblasti kapitálových a akciových trhů, financování, ale i fúzí a akvizic, jakož i práva korporátního a řešení sporů. Květoslav je na základě nezávislého mezinárodního hodnocení právních kanceláří publikacemi jako Chambers, Legal 500 a IFLR 1000 řazen mezi přední odborníky a velmi doporučované právníky v oblasti bankovnictví, finance a kapitálové trhy.

V minulosti zastupoval významné klienty především z oblasti finančních institucí, farmaceutických firem a energetických společností. Poskytoval právní poradenství společnostem jako je ČEZ v souvislosti s finančními transakcemi a kotací na burze cenných papírů, Raiffeisenbank, Česká spořitelna, ČSOB a České dráhy. Pracoval také na mnoha průkopnických transakcích a zaváděl nové právní přístupy a řešení na českém finančním trhu. Květoslav také poskytuje komplexní právní poradenství japonským investorům v jejich rodném jazyce a vyučuje na Univerzitě Karlově. 

 

Pro více informací

Luděk Wojnar, Marketing & Business Development Advisor,

mobilní telefon: +420 724 725 513

e-mail: ludek.wojnar@kinstellar.com

Kontakt

 

Kinstellar
Palác Myslbek, Na Příkopě 19
117 19 Praha 1
Phone: +420 221 622 111
FAX: +420 221 622 199

www.kinstellar.com

 

 

Kontaktní osoby

  • Lukáš Ševčík (Prague Managing Partner)
  • Kamil Blažek (Partner)
  • Jitka Logesová (Partner)
  • Klára Štěpánková (Partner)