Aktuality

02.05.2019 OBCHODNĚ-INVESTIČNÍ SEMINÁŘ V KUNMINGU, ČÍNĚ

Obchodně-investiční seminář organizovaný agenturou CzechInvest ve spolupráci s Generálním konzulátem ČR v Chengdu se konal v pondělí 29.dubna 2019 v hlavní metropoli provincie Yunnan – Kunmingu.

Termín byl koncipován v návaznosti na plánovanou návštěvu prezidenta ČR Miloše Zemana do Pekingu v rámci konference Hedvábné stezky, která se konala v termínu 24.-28. dubna.

V rámci půldenního semináře obdrželi potenciální investoři aktuální, ucelené a praktické informace, jak založit podnik v České republice. Na seminář navazovala slavnostní recepce k 70. výročí Česko-Čínských bilaterálních diplomatických vztahů, které se účastnily nejvýznamnější obchodní i investiční instituce, a zároveň také vysoká úroveň politické reprezentace provincie Kunming.

Sdružení pro zahraniční investice – AFI bylo reprezentováno členskými společnostmi 108 Agency a PRK Partners, které poskytly zástupcům více než padesáti čínských společností informace o příležitostech na českém trhu, založení podnikání v České republice a možnostech spolupráce s českými společnostmi a institucemi.